Loading…

Problémy s počítačom alebo IT ?

Máte problém s Vaším PC, notebookom, serverom a pod.?
Ozvite sa

Hardware

Servery

Mojou doménou sú hlavne serverové riešenia. Ponúkam dodávku serverov renomovaných výrobcov IBM, HP, Dell, Lenovo, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou pri nasadzovaní rozsiahlych a náročných riešení. Nadštandardný servis od dodávky servera, jeho inštaláciu až po spustenie do produkčnej fázy je u mňa samozrejmosťou.


Pracovné stanice

Na základe dlhodobých skúseností v oblasti informačných technológií po konzultácii so zákazníkom navrhnem najefektívnejšie riešenie na maximálne využitie technických a finančných prostriedkov pri zriaďovaní technického vybavenia či už ide o tenkých klientov (tablety) v podnikovej sieti, počítačové zostavy či notebooky pre klasickú prevádzku, ale i špeciálne počítačové zostavy napr. pre strih videa vo vysokom rozlíšení, prevádzku CAD/CAM systémov a podobne.


Periférne zariadenia

Zabezpečujem taktiež dodávku periférnych zariadení, tlačiarní, monitorov, skenerov, ktoré bezprostredne spolupracujú s počítačovými klientmi, ale i samostatne fungujúcich sieťových tlačiarní, kopírovacích strojov, projektorov a podobných zariadení. Dodávky periférnych zariadení nekončia len inštaláciou zariadenia, samozrejmosťou je následná údržba a servis týchto zariadení a taktiež dodávky spotrebného materiálu.