Loading…

Problémy s počítačom alebo IT ?

Máte problém s Vaším PC, notebookom, serverom a pod.?
Ozvite sa

PC siete

Projektovanie

Profesionálne projektovanie dátových sietí je prvým predpokladom na spoľahlivé a výkonné prevádzkovanie dátových prenosov. Na základe dlhodobých skúseností a každodennej informovanosti o zavádzaní nových technológií som pripravený zrealizovať aj náročnejší projekt v oblasti metalických (káblových) či bezdrôtových (rádiových) sietí.


Aktívne prvky

Mojím cieľom je poskytnúť čo najefektívnejšie riešenie, snažím sa preto dodávať produkty hlavne od renomovaných výrobcov aktívnych prvkov, ktorí zabezpečujú bezporuchovosť, dlhú životnosť, prípadne doživotnú záruku: CISCO, TP-Link, MikroTik či 3COM. Kvalitný výber aktívnych prvkov umožňuje v budúcnosti efektívne prevádzkovanie siete z dôvodu rýchleho vzdialeného zásahu pri manažovaní prvkov, prípadne plynulé riadenie dátových tokov na požiadanie.


Pasívne prvky

Pri výbere komponentov a pri realizácii inštalácie kladiem dôraz hlavne na overenú skutočnosť, že sieť je taká silná, aké je silné jej najslabšie miesto. Preto nepodceňujem ani tie najmenšie prvky. Technické vybavenie pozostáva len z odskúšaných značkových komponentov.